Naujienos

Atnaujinta Biodex Balance SD platforma

Populiariausia balanso sistema … dabar dar geresnė
„Biodex Balance System SD“  sukurta, kad tiktų kiekvienam, norinčiam pagerinti pusiausvyrą, padidinti judrumą, plėtoti raumenų tonusą ir gydyti įvairias patologijas. „Balance System SD“ su „jutikliniu ekranu“  yra paprasta išmokti ir valdyti, todėl vartotojas žingsnis po žingsnio atlieka bandymų protokolus ir mokymo režimus statiniais ir dinaminiais režimais. Tai yra vienintelė sistema, kuri užtikrina greitą, tikslią pargriuvimo rizikos tikrinimo ir vertinimo programą vyresniems žmonėms; uždarosios kinetinės grandinės, svorio palaikymo įvertinimai, apatinių galūnių treniravimas ir smegenų sukrėtimo vertinimo programa.


FNIR – Funkcinė artimos Infraraudonajai šviesos spektroskopija

Gamintojo puslapis.


Sporteka teikia įrangos nuomos paslaugas.

Nuomojame kelio ir klubo pasyvios mobilizacijos CPM prietaisą – Fisiotek 3000N. Plačiau žiūrėkite Įrangos nuomos dalyje.


Sporteka siūlo g.tec kompanijos reabilitacijos po insulto sistemą – recoveriX.

RecoveriX sistema apima visus reikalingus komponentus treniruotei, neurologiniam atgaliniam ryšiui virtualios realybės aplinkoje bei raumenų stimuliavimui, o belaidžio EEG sistema (g.Nautilus) suteikia priemones greitam sistemos paruošimui bei lengvam kasdieniniam darbui su pacientais. Daugiau informacijos – www.recoverix.at


TekScan Walkway ir F-Scan Londono ortopedijos klinikoje